Iran Athero Telegram
خانه
صفحه اصلی > اخبار و اطلاعیه 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 16158
 بازدید امروز : 34
 کل بازدید : 92236
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی انجمن آترواسکلروز ایران :

جلسه مشترک شرکت های تجهیزات پزشکی ، دارویی و تصویربرداری با مسئولین برگزار کننده نوزدهمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق

 

به گزارش روابط عمومی انجمن آتروسکلروز ایران،جلسه ای با حضور 70 شرکت تجهیزات پزشکی، دارویی وتصویر برداری ، ریاست کنگره دکتر مسعود قاسمی ، دبیر علمی کنگره دکتر مسعود اسلامی و دبیر اجرایی کنگره مژده مزیدی در هتل اوین سالن کارون ، روزشنبه مورخ 96/2/23 ساعت 10 صبح برگزار گردید.

در ابتدا ریاست کنگره ضمن خوش آمد گویی به نمایندگان شرکت های تجهیزات پزشکی ، دارویی و تصویربرداری کشور وقدردانی از حمایت های این مجموعه در برگزاری کنگره های انجمن آتروسکلروز ایران توضیحاتی را در خصوص کنگره هجدهم و وجوه تمایز آن با کنگره های پیشین از جمله افزایش سخنرانان تخصصی خارجی و داخلی و تمرکز بیشتر در بیان پیشرفت های پزشکی کشور ابراز نمود.

سپس دبیر علمی کنگره درباره نحوه برنامه ریزی سخنرانی های علمی و برگزاری Work shop  های تخصصی و استقبال ناشی از برنامه های پژوهشی و آموزشی نیز مطالبی را عنوان کردند.

مزیدی دبیر اجرایی کنگره ضمن توضیح برنامه ریزی اجرایی کنگره بصورت نمایش Live  و تاکید ارتقا بیشتر برنامه های اجرایی در جهت افزایش کیفی و کمی موضوعات مربوط به کنگره که در این مورد همکاری و همگامی شرکت های اسپانسر و حامی برای این کنگره و نقش برنامه ریزی ایشان مورد تاکید می باشد موارد دیگری را در خصوص اجرایWork shop  های تخصصی بیان کردند.

براساس اصول متداول در برگزاری کنگره های انجمن آتروسکلروز ایران شرکت ها با ارائه پیشنهادات و ابراز تمایل برای تعیین محل و متراژ فضاهای نمایشگاهی مورد نظرشان وارد بحث و گفتگو شدند که مجموعه هایی از نیازهای تشخیصی و درمانی قلب و عروق کشوربه نحوه شایسته ای در دسترس شرکت کنندگان و بازدید کنندگان نوزدهمین کنگره بین المللی تازهای قلب و عروق قرار گیرد.

 نوزدهمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق از  21 لغایت 24شهریور ماه96 در سالن همایش های بین الملی برج میلاد برگزار می گردد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت www.iranathero.ir  و یا دبیرخانه انجمن 22387706 -021 تماس حاصل فرمایند.

 

 

 


١٠:٠٠ - 1396/03/02    /    شماره : ٦٢٦    /    تعداد نمایش : ٢١٨خروج
iranathero.ir

كليه حقوق مادي ومعنوي اين وب سايت متعلق به انجمن آترواسكلروز مي باشد.

انتشار اخبار سایت با ذکر منبع، بلامانع است.

 
راه اندازی، طراحی، اجرا ، ورود محتوا و بروزرسانی: متين تايم بهار 1396     Powered by: MatinTime  2017